Poznaj nasz zespół, bo nasi tłumacze
to podstawa Twojego zadowolenia i sukcesu.

Paula Dejer

właściciel, tłumacz

Absolwentka Filologii Angielskiej, kierunku tłumaczeniowego ENG-GER na Uniwersytecie Śląskim oraz studium podyplomowego CST w Sosnowcu. Stale rozwija swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Posiada kilkuletnie doświadczenie w tłumaczeniach, od dwóch lat koncentruje się na pisemnych i ustnych tłumaczeniach tekstów prawniczych (stała współpraca z kancelarią adwokacką w Czeskim Cieszynie), medycznych, technicznych i finansowych. Perfekcjonistka – dba o każdy szczegół zlecenia, którego się podejmuje. Lektorka języka angielskiego i polskiego w Polsce i za granicą. Pasjonatka języków, językoznawstwa, podróżowania i aktywnego trybu życia.
Certyfikat - Kancelaria Tłumaczeniowa Paula DejerReferencje - Kancelaria Tłumaczeniowa Paula Dejer

Barbara Nogal

tłumacz

Absolwentka filologii angielskiej o specjalności język biznesu w WSZMiJO w Katowicach oraz studium podyplomowego CST w Sosnowcu. Posiada szeroką wiedzę z wielu dziedzin tłumaczeniowych, którą potrafi wykorzystać w praktyce. W swej pracy koncentruje się na tłumaczeniach tekstów technicznych i medycznych, a także dokumentów urzędowych, opierając się na dotychczasowym doświadczeniu we współpracy z polskimi urzędami. Posiada również wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Pasjonatka podróżowania oraz literatury.
Certyfikat - Kancelaria Tłumaczeniowa Paula DejerReferencje - Kancelaria Tłumaczeniowa Paula Dejer

Barbara Janiková

tłumacz

Absolwentka Filologii Angielskiej i Polskiej na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu. Od roku 2011 tłumacz przysięgły języka angielskiego, polskiego i czeskiego. Specjalizuje się przede wszystkim w tekstach biznesowych i prawniczych. Pracuje również jako lektorka języka angielskiego w czeskich i koreańskich spółkach. Dba na dotrzymywanie terminów i rzetelność wykonanej pracy. Kocha aktywne spędzanie wolnego czasu, podróże i poznawanie nowych kultur.
certyfikat_bj_plcertyfikat_referencje_bj_pl

Agnieszka Chruszcz-Płonka

tłumacz

Absolwentka filologii germańskiej o specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz kierunku tłumaczeniowego w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie. Specjalizuje się głównie w tekstach biznesowych, prawniczych oraz technicznych. Doświadczona lektorka języka niemieckiego. Przykłada dużą wagę do jakości wykonywanej przez siebie pracy. Wyznaje zasadę, że należy zawsze iść do przodu, w związku z tym chętnie podejmuje nowe wyzwania doskonaląc tym samym swój warsztat językowy.Jej największym hobby są podróże i kreatywne prace manualne.
certyfikat_plonkaReferencje - Kancelaria Tłumaczeniowa Paula Dejer

Kancelaria Tłumaczeniowa stale współpracuje z ponad 20 tłumaczami, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach tj. prawo, nowoczesne technologie, medycyna czy marketing.